Paprastasis kietis (Artemisia Vulgaris) - viena iš 7 vaistažolių naudojamų mūsų lietuviškoje biterio interpretacijoje. Pavadinime esantis skaitmuo su pliusu „6+“ simbolizuoja, kad šiam gėrimui naudojama ne tik kiečius, bet dar šešias žoles, kurios užaugintos mažuose žolelių ir prieskonių augintojų ūkiuose netoli Pakruojo.
Čia užauginti augalai gėrimui suteikia kartumo, o jam atsverti naudojamas saldumas išgaunamas iš kruopščiai karpomų vaistažolių žiedų. Sudėtyje taip pat naudojamas balinis ajeras – šis „lietuviškuoju ženšeniu“ vadinamas augalas atskirus ingredientus sujungia į bendrą visumą.
Sudedamosios dalys: geriamasis vanduo, grūdinis rektifikuotas etilo alkoholis, džiovintos vaistinių šalavijų (Salvia officinalis) žolelės, vaistinių juozažolių (Hyssopus officinalis), citrininių monardų (Monarda citridiora), paprastųjų kiečių (Artemisia vulgaris) 0,15 %, karčiųjų kiečių (Artemisia absinthium) žolė, džiovinti raukšlėtųjų kinmėčių (Agastache rugosa) žiedai, džiovintos balinių ajerų (Acorus calamus) šaknys.
Laikymo sąlygos: nuo 10°C iki 25°C, laikymo metu gali atsirasti natūralių nuosėdų.
Pirmoji craft stipriųjų gėrimų darykla gimė vietoje, kur gėrimai pradėti gaminti dar XVIII amžiuje. Pakruojo dvare veikė ligoninė, vaistinė ir "apotiekoriaus" įkurta spirito varykla. Čia sukurtų receptūrų antpilai ir tinktūros buvo naudojami dvare, bei plačiai parduodami visame krašte. Būtent čia sugrąžinome ir naujam gyvenimui prikėlėme senovinius, varinius bei malkomis kūrenamus distiliavimo indus. O juos užkūrus - verčiame naują stipriųjų gėrimų gamybos puslapį Lietuvos istorijoje.