Baltasis sausas
Vynas yra daromas iš vynuogių užaugintų keliuose skirtinguose, 70 - 95 metų amžiaus, vynuogynuose. Šie vynuogynai auga pilkojo ir raudonojo molio dirvožemyje, kuriame galima aptikti ir kalkakmenio uolienų.
Rankomis rinktų vynuogių sultys yra fermentuojamos ir brandinamos 20 mėn. prancūziško ąžuolo statinėse. Fermentacijos procesui yra naudojamos laukinės mielių bei bakterijų kultūros.
Tviskančio žalsvai gelsvo atspalvio vynas kvepia prisirpusiais geltonaisiais vaisiais, skrudintais migdolais, akacijomis ir liepų žiedais. Apvalus, minerališkas, baltųjų persikų, kriaušių, sviestinių kruasanų, pagardintų marcipanų poskonio vynas.
Patiekti 8 - 10 °C temperatūros prie sraigių, varlių kojelių, šukučių užkeptų džiuvesėliais, paukštienos patiekalų arba minkštų, kremiškų sūrių.
A. Bonhomme vyninę, palyginti neseniai, 1956 metais įkūrė Andre Bonhomme. Vynuogynai nuo seno auginami ekologiškai, siekiant ugdyti vynuogyno imunitetą ligoms, o ne tik nuo jų gelbėti. Ūkis turi daug senų vynmedžių - dalis jų artėja link 100 metų amžiaus. Kai kurie užsodinti 1923-aisiais, 1930-aisiais. Andre Bonhomme ūkis laikomas vienu lyderiaujančių Vire-Clesse apeliacijoje, daug prisidėjęs prie šios kilmės vietos atsiradimo ir reikalavimų sugriežtinimo. Aukštos kokybės ąžuolo statinės, tinkamas vynuogų sunokimas ir griežti kokybės reikalavimai leidžia pagaminti vyną, kuris patrauklus ir elegantiškas būdamas jaunas, tačiau taip pat puikiai bręsta. Šis pranašumas būdingas tik keletui geriausių Vire-Clesse gamintojų. Tokios kokybės, elegancijos ir koncentracijos vynai iš šiauriau esančių Auksinio Šlaito (Cote d'Or) Burgundijos ūkių kainuoja ženkliai daugiau.