Baltasis sausas
Kiekvienais metais Jurtschitsch vyninė vykdo specialų projektą, kuris vadinasi "Atradimai iš Langenlois" ir padaro nedidelius kiekius išskirtinio vyno. Vienas jų - šis vynas. Tai ekologiškas vynas, fermentuojamas ir brandinamas molinėse amforose ( kvevri) pagal senovinį metodą, nefiltuojamas. Kruopščiai atrinktos, švelniai patrintos vynuogės be šakelių dedamos į 500 litrų amforas. Vynuogių pridedama 2/3, kita dalis užpilama misa iš to paties vynuogyno ir visas šis turinys 6 mėn. laikomas moliniuose induose sandariai uždarytas.
Oranžinės spalvos, šiek tiek drumstas. Vyno kvapas pasižymi gėlių, žolelių, prieskonių ir žemės aromatais. Ilgas minerališkas poskonis.
Vyndariai rekomenduoja prieš atidarymą butelį švelniai pasukti, laikyti ne aukštesnėje kaip 20 ° C temperatūroje.
Brandinimo potencialas iki 2024 metų.
Tiekti 10-12 °C prie baltos su keptais obuoliais, troškintų daržovių patiekalų.
"Jurtschisch" vyninė įsikūrusi Austrijoje, Sonnhofo dvare, kurio rūsių istorija siekia XIV amžių. Čia ilgą laiką žemės ūkį vystė vienuoliai, kol 1868 metais Jurtschitschių šeima įsigijo šį dvarą ir pradėjo užsiimti vyndaryste. Šiandien „Jurtschitsch“ vynai garsėja neprilygstama ir pastovia kokybe. Jie pirmieji Kamptalio regione ėmė filtruoti ir patys pilstyti vyną į butelius, dar 1972 metais ėmėsi ekologinės vyndarystės ir daugelio kitų naujovių. Didžiąją dalį šeimos vynuogynų užima baltosios vynuogės, o svarbiausi vynai gaminami iš 'Gruner Veltliner' ir 'Riesling'. Šeima gamina ir populiarina atskirų vynuogynų vyną, siekdama pabrėžti dirvožemio ir mikroklimato įtaką vyno savybėms. „Jurtschitsch“ nuo 1987 metų gamina „GruVe“ vyną, kuriam kasmet sukuriama nauja etiketė.