Raudonasis sausas
Šis vynas 18 mėnesių brandintas mažose prancūziško ąžuolo statinėse (trečdalis jų - naujos). Jo aromatai atsiskleidžia per juodųjų serbentų kvapus, kurį subtiliai papildo juodųjų alyvuogių, cigarų dėžutės, žemės ir džiovintų žolelių natos. Skonyje jaučiasi juodųjų serbentų ir šilkmedžio vaisiai ir sodri struktūra. Po šiais akcentais slepiasi žemiškos natos, cigarų dėžutės, juodųjų alyvuogių ir prieskoninių džiovintų žolelių niuansai. Taninai tvirti ir kiek sausoki.
Tiekti 18-20° C prie žvėrienos troškinių, ant griliaus keptų jautienos kepsnių, befstrogeno. Jautienos ir grybų troškinių.
Viena iš Berto Salomono svajonių buvo greta baltųjų vynų, gaminamų šeimos vyninėje „Salomon Undhof“ Austrijos regione Kremstalyje, turėti ir gerą raudonųjų vynų pasirinkimą. Ši svajonė išsipildė tolimojoje Australijoje, kurią Bertas įsimylėjo dar septintajame dešimtmetyje, kuomet vyno importo kompanijoje „Schlumberger“ priklausė direktorių tarybai. Jo dėka į Austriją pirmą kartą buvo importuotas australietiškas vynas. Beje, tuo metu B. Salomonas buvo vienas Austrijos vyno instituto direktorių. Didžiąją svajonę jis įgyvendino 1995-aisiais, įsigijęs vyninę „Salomon Estate“ Finniss River regione, maždaug 50 kilometrų nuo Adelaidės. Įdomiausia tai, kad 1866 metais Johannas Nepomukas Hinteröckeris , Salomono šeimos ainis, emigravo iš Austrijos Vachau regiono į Australiją. Po keturių metų darbo „Seven Hills“ vyninėje (Kler slėnyje) Adelaidės priemiestyje Norwoode jis įsteigė Šv.Ignaco koledžą. Kas galėjo žinoti, kad daugiau nei po šimto metų Salomono palikuonys sugrįš į Australiją ir vėl augins vynuoges.