Raudonasis sausas
2012-ųjų vynmetis buvo gana sunkus, tačiau Château Ferrière pagamino tankų, taninišką vyną, kuris bręsdamas tampa rafinuotesnis. Rankomis surinktas derlius 16–18 mėnesių brandintas ąžuolo statinėse (50 % naujos).Elegantiškas, koncentruotas, putlių taninų, puikios struktūros, ilgo poskonio vynas.
Patiekite 16-18 °C su kepta raudona mėsa, žvėriena, brandžiais sūriais.
This wine has very dark, extracted tannins. It is densely structured, and at present tasting tough, although with plenty of wonderful ripe fruit, there's a refreshing acidity on the finish.
XVII amžiaus pabaigoje ponas Gabriel Ferrière įsigijo ūkį, sujungdamas geriausias vynuogių auginimo žemes Margaux kaime ir suteikė jam savo vardą. Karališkieji brokeriai nuo tėvo iki sūnaus, Ferriere šeima dirbo Liudvikui XV-ąjam ir norėjo pagaminti puikų vyną daugeliui karališkųjų priėmimų. Praėjus dviems šimtmečiams, Château privertė juos didžiuotis, 1855 m. gavusi 3-iosios Grand Cru Classé titulą. Devintojo dešimtmečio pabaigoje, po beveik 300 metų Ferrieres šeima pardavė ūkį kitai šeimai - Merlaut taip pat iš Bordo. Bernadette Merlaut-Villars stengėsi atkurti buvusį pilies ir ūkio spindesį.Po staigios Bernadetos Merlaut mirties nuosavybės vadeles perima jos dukra Claire. Jai tik 25 metai. Atskleisdama, kad yra aistringa ir avangardiška vyndarininkė, ji savo ruožtu primeta savo stilių ir nukelia Château Ferrière į biodinaminės žemdirbystės lūžio tašką.Žaliųjų trąšų praktika apima visus ūkio vynuogynus. Medoko biodinamikos pradininkė Château Ferrière įkvepia ir kitus ūkius.