Baltasis sausas
Šis Chassagne-Montrachet vynuogynas 1855 m. priskirtas „Première Cuvée“ kategorijai ir yra vienas iš labiausiai geidžiamų lieux-dit apeliacijoje. Manoma, kad pavadinimas kilo dėl daugybės akmenukų (cailloux), kurių galima rasti vynuogyno dirvožemyje.
Jean-Noël Gagnard priklausantis plotelis yra pietiniame „en Caillerets“ krašte; Caroline vynmedžiai pasodinti stačiame akmenuotame šlaite su puikia pietryčių ekspozicija. Tai preciziškiausias ir intensyviausias iš ūkio „Chassagne-Montrachet 1er Cru“ iš seniausių (daugiau nei 60 metų) vynmedžių.
Ragaujant jaučiasi ženklus kokybės laiptelis; šiam vynui reikia laiko, tad Caroline jį išpilstė vėliausiai. Gomuryje pinasi traškūs mineralai ir citrusai, sviestiškas taurumas ir subtilus sūrumas.
Tiekti 10 - 12 ° C prie vėžiagyvių, jūros gėrybių rizoto ar žuvies patiekalų.
1989 m., grįžusi iš verslo mokyklos Paryžiuje, Caroline L’Estimé perėmė vyndarystęs amatą iš savo tėvo Jean-Noël Gagnard. Šio, baltąjame Chassagne-Montrachet vyne besispecializuojančio, ūkio stilius pabrėžia subtilų Chardonnay vynuogių charakterį. Caroline prižiūrimų vynuogynų vynas iš aplinkinių išsiskiria delikačiais laukinių grybų, lydyto sviesto, džiovintų žolelių ir citrusinių vaisių aromatais. Paklaustia kodėl jos vynai yra būtent tokie, unikalūs Chassagne-Montrachet, vyndarė nusišypso ir tik gūžteli pečiais – „stengiuosi netrukdyti pačiai gamtai formuoti vyno skonio“. Vynai gaminami paprastai ir nuoširdžiai. Nėra žaidimų su redukcija, beveik nenaudojamos ir naujos ąžuolo statinės. Kadangi ūkininkaujama ekologiškai ir dar laikantis biodinaminių principų bei procedūrų, delikatūs procesai vyninėje atrodo itin logiški. Caroline ištikima Chassagne tradicijoms: baltiesiams vynams daugiausiai naudoja neutralų ąžuolą, kur vyną brandina net 18–20 mėnesių. Bevek nefiltruoja. Nuo 2014 m. 12,5 ha išskirtinių šeimos vynuogynų buvo sertifikuoti ekologiškai ir dabar jie valdomi biodinamiškai.