Raudonasis sausas
Vynas daromas iš atskiro vynuogyno, augančio Mirabella Eclano teritorijoje (Avelino provincija), ypatingų vynuogių: po kruopštaus senųjų Aglianico klonų atrankos, šimtmečio neskiepytų vynuogynų, išgrynintas veislės biotipas ir identifikuotas VCR 421 Antonio Mastroberardino vardu buvo registruotas kaip šeimos klonas, įtrauktas į Nacionalinį vynmedžių veislių registrą ir paskelbtas oficialiajame leidinyje nr. 43, 2021 m. vasario 20 d. Klonas pasižymi išskirtinėmis žemo produktyvumo savybėmis, reta kekė su nedaug uogų, bet stora oda.
Vynuogyno ekspozicija - pietvakariai. Tekstūruotas dirvožemis: priesmėlis, molis, kalkakmenis. Vynuogynas auga 400mvjl aukštyje. Derlius surinktas rankomis. Ilga maceracija - apie 20 dienų kontroliuojamoje temperatūroje (22°C-24°C). Vynas 12 mėn. brandintas ąžuolo statinėse ir 6 mėn. butelyje.
Sudėtinga ir intensyvi aromatų puokštė: slyvos, vyšnios, braškės, avietės, vanilė, tabakas, kava, kakava. Šiltas, apgaubiantis, puikios struktūros, mikštas, ilgo džiovintų raudonųjų uogų poskonio.
Tiekti 18 °C temperatūros prie ant grotelių keptos žvėrienos, jautienos bei šių mėsų troškinių su miško grybais/trumais, vytinto kumpio, brandžių sūrių.
Jau dešimtos vyndarių kartos valdoma vyninė oficialiai buvo įkurta 1878 metais, tačiau jos šaknys siekia XVIII amžių. Nuo pat pradžių Mastroberardino šeimos pagrindinis siekis buvo išsaugoti vietines vyndarystės tradicijas ir perduoti jas ateinančioms kartoms. Laikydamasi šio principo ir tuo pat metu nepamiršdama taikyti inovacijų, ji ne tik išsaugojo tokias senovės Pompėjos vynuogių veisles, kaip 'Piedirosso', 'Sciascinoso ', ‘Fiano‘, ‘Greco‘ ir ‘Aglianico‘ , tačiau jas pavertė regiono žvaigždėmis, kurių vynus mėgėjai ir profesionalai su susidomėjimu ragauja visame pasaulyje.